Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Title
Bayilik Başvuru Formu!
Firma Adı * :
Yetkili Kişinin Adı Soyadı * :
E-Posta Adresiniz * :
Web Adresiniz :
İş Adresiniz * :
Telefon Numaranız * :
Faks Numaranız :
GSM Numaranız * :
Vergi Dairesi :
Vergi Numarası :
Ticaret Sicil No :
Firma Kuruluş Tarihi :
Firma Faaliyet Alanları :
Halen Bayiliğini Yaptığınız
Diğer Firmalar :
Yatırım Miktarı :
Beklediğiniz Gelir :
Belirtmek İstedikleriniz :
NOT: * (yıldız) ile işaretli alanların doldurulması zorunludur...
 

Bölge Bayisi Olduğumuz Markalar

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....

Sanal Tur ile Mağazamızı Gezin!