Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Title
Hakkımızda!

Beta Home Concept Hakkında!Son 12 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren Beta Home ithal duvar kağıtları Avrupa’nın en önde gelen duvar kağıdı firması Marburg duvar kağıtlarını ve bunun yanında birçok farklı markayı bir arada bulundurmakta ve binlerce desenden oluşan geniş duvar kağıdı yelpazesini müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Konut ya da ofislerimizin vazgeçilmezleri arasında yer alan duvar kağıtları ürün gamımızda zevkinize ve yaşam alanlarınıza uygun her türlü renk ve deseni bulabilmeniz mümkün...

Aynı zamanda yaşam mekanlarınıza renk katacak kaliteli, şık ve zengin çeşitli aksesuarlarımız ile ev veya iş yerlerinize yeni bir görünüm kazandırabileceğiniz ürünleri firmamızda bulabilirsiniz...

Tamamen müşterilerimizin beklenti ve talepleri doğrultusunda ürün gamımıza dahil ettiğimiz başta aynalar olmak üzere yüksek segmentli ev aksesuarları ile tüketiciye hizmet etmek asıl amacımızdır.

Ev aksesuarları konusunda farklı bir çizgi takip eden firmamıza ait mağazalarımızda göreceğiniz ürünlerin bir benzerini Bursa'da başka bir yerde bulabilmeniz mümkün değildir.

Aksesuar bölümümüzü mevcutlarla sınırlı tutmuyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve dekorasyonunu üstlendiğimiz mekanın durumuna göre farklı ve Bursa'da eşi rastlanmayan değişik aksesuarları da temin ediyoruz.

Beta Home Concept olarak sizlere her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti zamanında eksiksiz olarak sunmak birincil hedefimizdir...

 

Bölge Bayisi Olduğumuz Markalar

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....

Sanal Tur ile Mağazamızı Gezin!